Rowy – wypoczynek dla wszystkich

Poszukując idealnego miejsca na wypoczynek nad morzem, na pewno koniecznie należy wziąć pod uwagę Rowy. Miejscowość położona nad samym brzegiem Bałtyku oferuje możliwość bezproblemowego wypoczynku dla wszystkich. Bardzo obszerna baza noclegowa to jeden z atutów tego miejsca. Tutaj bez trudu można znaleźć dopasowane do swoich potrzeb noclegi.

Rowy od lat uznawane są jako jedna z ciekawszych miejscowości wypoczynkowych nad morzem. Można tu znaleźć przede wszystkim spokój, ale bez problemu także można skorzystać z wielu rozrywek. Bliskość wielu innych miejscowości powoduje, że na pewno podczas urlopu nikt nie będzie się nudził. Rowy to przede wszystkim morze i plaża. W samej miejscowości jak również w najbliższej okolicy bez trudu można znaleźć idealnie dopasowane do swoich potrzeb i oczekiwań miejsce nad brzegiem morza, w którym można zażywać nie tylko kąpieli słonecznych, ale także bez przeszkód można popluskać się w wodzie. Jeżeli ktoś woli nieco inne akweny wodne, bez problemu znajdzie miejsce dla siebie na przykład nad brzegiem jeziora Gardno. Jest to także doskonałe miejsce do uprawiania różnorodnych sportów wodnych. Jeżeli ktoś chce skorzystać z tej możliwości, bez większych kłopotów może na miejscu wypożyczyć niezbędny sprzęt jak również znaleźć miejsca, gdzie może zasięgnąć kilka lekcji z uprawiania danej dyscypliny sportowej.

W Rowach na pewno warto zwiedzić także przystań rybacką. Czynna do dziś, jest miejscem, gdzie bez najmniejszego problemu można kupić ryby wprost od rybaków, wracających z połowów. Z obu stron zlokalizowane są 200 metrowe nabrzeża, dzięki czemu, można także przespacerować się podziwiając piękne widoki, czy też zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Rowy to także przede wszystkim piękna okolica. Słowiński Park Narodowy usytuowany jest właśnie pomiędzy Rowami a Łebą. Z pewnością koniecznie trzeba w nich obejrzeć wydmy, będące jego główną atrakcją. Wprawdzie znajdują się one od strony Łeby, jednakże bez trudu można się tam dostać na przykład rowerem. Bliskość dobrze oznaczonych szlaków pieszych jak również rowerowych sprzyja takim właśnie wycieczkom. Na miejscu, można także wypożyczyć rowery, dzięki czemu nie ma konieczności zabierania ich ze sobą z domu. Z pewnością pobyt w Rowach dla każdego będzie doskonałym wypoczynkiem.

Jedna myśl na temat “Rowy – wypoczynek dla wszystkich”

  1. Mnie się najbardziej spodobała przystań rybacka, taki symbol tego, że początki Rowów to po prostu wioska rybacka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>