W sprzedaży znajdziemy różnorodne odmiany zapachów

Perfumy zazwyczaj wytwarzane są z olejków eterycznych pozyskiwanych z kwiatów, drzew, substancji pochodzenia zwierzęcego i przypraw, ale obecnie najczęściej zapachy perfum są produkowane przy użyciu syntetycznych składników wytwarzanych w laboratoriach.

Wszyscy uwielbiamy nosić perfumy i robimy to z różnorodnych powodów, aby ładnie pachnieć, kiedy chcemy zrobić dobre wrażenie na innych, a czasami również po to, aby dobrze czuć się ze sobą i podkreślać swoją osobowość.

Czym się kierować wybierając perfum męski

W sprzedaży znajdziesz różnorodne stężenia zapachów perfum. Perfumy, znane również jako czyste perfumy, mają najwyższą koncentrację zapachu. Perfumy będą zawierały od 15 do 40 procent olejków zapachowych, jednak stężenie, które jest znane jako siła, jaką uzyskały perfumy, wynosi na ogół od 20 do 30 procent dla większości perfum. Ze wszystkich zapachów perfumy trwają najdłużej, zwykle od sześciu do ośmiu godzin. Perfumy generalnie osiągają również najwyższą cenę ze wszystkich rodzajów zapachów ze względu na wysoką koncentrację olejków.Po perfumach woda perfumowana ma kolejne najwyższe stężenie zapachu. Woda perfumowana ma na ogół stężenie olejków zapachowych od 15 do 20 procent. Średnio woda perfumowana wystarcza na cztery do pięciu godzin, jest również ogólnie tańsza niż perfumy. Woda perfumowana to jeden z najpopularniejszych rodzajów zapachów, odpowiedni do noszenia na co dzień. Woda toaletowa ma stężenie zapachowe od 5 do 15 procent. Jest tańsza niż woda perfumowana i jest jednym z najpopularniejszych ogólnie dostępnych rodzajów zapachów. Zapach wody toaletowej zwykle utrzymuje się przez dwie do trzech godzin.

Niektórzy uważają, że woda toaletowa nadaje się do noszenia na dzień, podczas gdy woda perfumowana i perfum męski powinny być używane wieczorem. Woda kolońska ma znacznie niższe stężenie zapachu niż powyższe rodzaje perfum, na ogół 2 do 4 procent stężenia zapachu i wysokie stężenie alkoholu. Jest tańsza niż inne rodzaje zapachów, ale zapach generalnie utrzymuje się tylko do dwóch godzin. Woda kolońska zazwyczaj występuje w większych butelkach i trzeba użyć większej ilości, aby zapach był wyczuwalny. W sprzedaży znajdziesz również mgiełki zapachowe, wody po goleniu i inne rodzaje zapachów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here