projektowanie wizytówek

Czy jesteś szczęśliwym posiadaczem działalności gospodarczej? Czy może dopiero zastanawiasz się nad rozpoczęciem swojego własnego biznesu? Myślałeś kiedykolwiek, w jaki sposób promujesz firmę, za pomocą jakich środków pozyskujesz nowych klientów oraz jaką drogą rozchodzą się dane kontaktowe do ciebie? Jeśli jesteś dopiero na etapie przygotowań do otwarcia działalności i sposobów promocji – to wszystko jeszcze przed tobą…

A może drukarnia internetowa?

Czym byłaby firma bez najmniejszej nawet promocji? W dzisiejszych czasach, w dobie wszech istniejącej na każdym kroku i coraz silniejszej konkurencji, tradycyjna „poczta pantoflowa” to zdecydowanie za mało. Strona internetowa, media społecznościowe, fanpage, ulotki, banery, kalendarzyki, kubki, tańsze gadżety reklamowe mniejszych rozmiarów, takie jak breloczek, smycz, magnesik, długopis z logo twojej firmy to w dzisiejszych czasach podstawa, to również niezaprzeczalne „must have” na starcie twojego biznesu. Naprawdę warto, już na samym początku działalności zadbać o tę najprostszą, najbardziej popularną metodę promocji i przekazywania danych kontaktowych jaką stanowią zaprojektowanie i wydruk wizytówek z nazwą twojej firmy, adresem, adresem mailowym, numerem telefonu, logiem i opcjonalnie, z numerem NIP czy REGON.

Zleć projekt i wydruk wizytówek online, bez wychodzenia z domu

Wizytówki nie muszą być szczytem artystycznego polotu. Mają być po prostu funkcjonalne, a zatem wystarczy, że zostaną zaprojektowane w sposób prosty, logiczny i wykonane schludnie i czytelnie. To, jakiego materiału użyjesz do ich wydruku, zależy już tylko od ciebie i budżetu, jaki zamierzasz przeznaczyć na ten cel. Obecnie cały proces powstawania wizytówki z danymi twojej firmy możesz przeprowadzić od początku do końca zdalnie, nie wychodząc z domu i przez to nie tracąc niepotrzebnie czasu. Projekt zamówisz przez internet u grafika.

Możesz także pokusić się o stworzenie go zupełnie samodzielnie, jeśli posiadasz choć odrobinę zmysłu artystycznego i podstawowych umiejętności planowania wizualnego i kreacji. W sieci internetowej istnieje naprawdę całkiem spora ilość platform z kreatorami do projektowania grafiki. Wizytówki online zrealizuje na twoje zlecenie niejedna drukarnia internetowa, a wybór drukarni należy tylko do ciebie. Cena druku uzależniona jest przede wszystkim od formatu projektu, rodzaju, gramatury papieru czy innego materiału, koloru wydruku i ilości egzemplarzy wizytówek.

Zanim zdecydujesz się na jedną, konkretną drukarnię, której zechcesz powierzyć wydruk wizytówek z logo własnego biznesu, zastanów się nad porównaniem cen wydruku cyfrowego w kilku drukarniach i wybraniem dla siebie opcji najbardziej optymalnej, adekwatnej do twoich oczekiwań i zasobów finansowych. Jeśli prowadzisz maleńką firmę, realizujesz od czasu do czasu jedynie kilka zleceń i masz do czynienia z naprawdę niewielką liczbą klientów w ciągu roku, to sto egzemplarzy wizytówek w zupełności powinno ci wystarczyć. Jeśli natomiast planujesz rozwijać skrzydła, chcesz dotrzeć do jak najszerszego grona odbiorców i pozyskać jak największą ilość partnerów biznesowych i potencjalnych klientów – wtedy warto się zastanowić nad wydrukiem co najmniej pięciuset egzemplarzy.

Cecha wspólna usług w drukarniach internetowych

Porównując oferty usług drukarni internetowych zauważa się pewną cechę wspólną – im więcej egzemplarzy do druku zamówisz, tym cena pojedynczego egzemplarza maleje.

Warto się zastanowić nad rozwiązaniem zlecania druku drukarniom online, zwłaszcza teraz, gdy sytuacja pandemiczna niejednokrotnie zmusza do pozostania w domach i wykonywania większości swojej pracy zdalnie. Jest to również świetna możliwość zaoszczędzenia własnego czasu. Zamiast jeździć po mieście, w poszukiwaniu projektanta, a potem w poszukiwaniu punktu poligraficznego, a wreszcie w celu odebrania zamówionego wydruku – możesz sobie spokojnie te wszystkie sprawy zrealizować bez wychodzenia z domu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here